What's happening?

Video Kaynakları 340 Görüntülenme Report Error

  • Pala Filmhotstream.club
Korku Evi

Korku Evi

Jul. 30, 2020United States86 Dak.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Filmde iki küçük kız kardeşin başından geçen korku dolu bir olay anlatılmaktadır. İki genç kızın başından geçenleri anlatan bu korku dolu film 1 saat ve 26 dakika uzunluğundaki süresi ile de dikkat çekmektedir.
Bu iki genç ve minik kız teyzelerinin yanına gönderildiklerinde başlarına geleceklerden henüz haberdar değildirler. Gittikleri bu ıssız yer zaten oldukça korkunç gözükmektedir. Teyzelerine kalmak üzere gönderilen kızlar daha sonra evde oldukça garip bir şey fark ederler. Evdeki tüm aynaların ya kapalı ya da gizlenmiş olduklarını fark ederler ve buna bir türlü bir anlam veremezler. Daha sonra ise kız kardeşlerden biri bodrumdaki aynaya doğru düştüğünde olaylar da gelişir. Çünkü bu düşüş farkında olmadan seneler önce annesi ve teyzesine musallat olan bir iblisi serbest bırakmalarına neden olur ve bu hiç iyi bir şey değildir.
Artık iblis serbest kalmıştır. Şimdi iki genç kız bununla bir şekilde başa çıkmak zorunda kalınca olaylar da gelişecek ve giderek korkunç bir hal alacaktır. Teyzesi bu korkunç olay karşısında ne yapacağını bilemez. Fakat bir şekilde iblisi aynaların içine geri tıkmayı başarmak zorundalardır.

Korku Evi
Korku Evi
Korku Evi
Orijinal İsmi Behind You
IMDb Rating 4.2 2,152 oy
TMDb Puanı 4.6 30 oy

Yönetmen

Andrew Mecham
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Dabbe 6 izle
Kutsal Damacana 4
The Menu izle
Kâfir izle
Underwater – Derin Sular izle
Teksas Katliamı izle
A Banquet korku filmi izle
The Maid izle – Netflix Filmi
Ghost Lab izle Netflix Filmi
Peninsula izle Zombi Ekspresi 2
Dabbe 7 izle El-Nazar
Werewolves Within izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published