What's happening?

Video Kaynakları 461 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Pala Filmhotstream.club
Bird Box Netflix Filmi izle

Bird Box Netflix Filmi izle

Hayattan Asla Umudunu KesmeDec. 13, 2018United States124 Dak.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Bird Box Netflix Filmi izle Bird Box türkçe dublaj izle Bird Box full hd 4k izle tek parça 1080p seyret jet film tadında iyi seyirler.

Bir kıyamet sonrası, Malorie Hayes isimli kadın, iki çocuğuyla beraber nehirde bir sandalla yolculuğa çıkmadan önce çocuklarını gözlerindeki bağı çıkartmamaları ve ses çıkartmamaları konusunda uyarır. Kafes Türkçe Dublaj izle filminde beş yıl önce ise hamile olan Malorie, kız kardeşi Jessica’nin ziyaretine gelmesinden bir süre sonra televizyonda, Avrupa ve Asya’da hızla yayılan ve sebebi açıklanamayan toplu intiharlarla ilgili bir haber görürler.

Malorie ve kız kardeşi Jessica, rutin bir kontrol için hastanede doktor muayenesindeyken, bir kadının kafasını cama çarptığını görür ve diğer hastalarda birden bire aynı şekilde kendilerine zarar verecek hareketler yapmaya başlarlar. Malorie, Jessica ile tekrar bir araya geldikten sonra hastaneden kaçarlar ve Jessica, arabasını kasten çarpmasına neden olan bir varlık görür. Daha sonra karşıdan gelen bir kamyonun önünde kendisini atarak intihar ederken bu sırada herkes çıldırmış gibi birbirini öldürmeye ve kendilerine zarar vermeye başlar. Malorie arabadan inerek koşmaya başlar ve kaçarken, bir kadın onu güvende kalması için evine çağırır. Aynı kadın bir süre sonra transa girer ve yanan bir aracın içine kendini atar.

Bird Box Netflix Filmi türkçe dublaj full izle

O sırada yoldan geçmekte olan Tom, Malorie’yi sokaktan alır ve birkaç kişi birlikte saklandıkları eve götürür. Evdeki adamlardan biri olan Charlie ise dünyanın sonu hakkında bir roman yazmayı planlamaktadır ve bu romanda şeytani varlıklar dünyayı işgal ederek insanları delirtmektedir. Evdeki grup dışarı çıkarken pencereleri kapattıktan sonra gözlerini bağlayarak dolaşmaya karar verirler. Greg ise varlıkları izlemek için güvenlik kameralarını kullanmayı önerir, ancak kameraları izlerken kendini öldürür. Bir süre sonra gruba yeni bir hamile kadın daha katılır ve yemekleri azalan ekip, yeni yiyecek bulmak için Charlie’nin çalıştığı bakkala giderler ve bakkaldan çıkmadan önce oradaki gps olan arabanın camlarını kapatarak gps yardımıyla eve geri dönmeye çalışırlar.

Bir süre sonra Malorie eve üç kuş getirir ve kuşların varlıklar ortalıktayken tedirgin olduğunu farkeder ve onları bir önlem olarak tutmak ister. Evdekiler Charlie’nin bir arkadaşı tarafından saldırıya uğrar ve adam onlara varlıklara bakmaları gerektiğini söyleyerek saldırmaya devam ederken, Charlie kendini feda eder ve diğerlerinin kurtulmasını sağlar. Olympia ise Douglas’ın karşı çıkmasına rağmen Gary adında bir yabancının eve girmesine izin verir ve Douglas, Gary tarafından bayıltıldıktan sonra garaja kilitlenir. Bu sırada Olympia ve Malorie aynı anda doğum yapar ve Gary, gördüğü varlıkların çizmekle uğraşır. Aynı zamanda Douglas’ı varlıklarla karşılaşması için garaj kapısını açarken pencereleride açar ve Olympia dışarı bakınca pencereden dışarı atlayarak kendini öldürür.

Aradan beş yıl geçtikten sonra Tom ve Malorie çocuklarla beraber ormanda gizli olan ve varlıklardan kendilerini koruyabilmiş bir topluluktan mesaj alırlar. Ancak yolculukları sırasında gözleri bağlı olmayan bir grubun tuzağına düşerler ve Tom, çocuklar ve Malorie’nin kaçabilmesi için onların dikkatini dağıtır ve kendini feda eder.

Bird Box Netflix Filmi izle
Bird Box Netflix Filmi izle
Bird Box Netflix Filmi izle
Bird Box Netflix Filmi izle
Bird Box Netflix Filmi izle
Bird Box Netflix Filmi izle
Bird Box Netflix Filmi izle
Bird Box Netflix Filmi izle
Bird Box Netflix Filmi izle
Bird Box Netflix Filmi izle
Orijinal İsmi Bird Box
IMDb Rating 6.6 330,232 oy
TMDb Puanı 6.9 8,430 oy

Similar titles

Lady Chatterley’nin Sevgilisi Netflix Filmi izle
Invisible Evidence (Görünmez Kanıt) izle
Nuh Tepesi izle
John Wick 3: Parabellum izle
Zamanda Tutsak izle
Musul izle 2019 Netflix
Cici 2022 Netflix izle
The Many Saints of Newark izle
P1H: Yeni Bir Dünyanın Başlangıcı Kore Filmi izle
Salgın izle
Almost Human izle 720p
Breath (2022) izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published