What's happening?

Video Kaynakları 486 Görüntülenme Report Error

  • Pala Filmhotstream.club
BLADE 3 Trinity izle

BLADE 3 Trinity izle

Son av başlıyor.Dec. 08, 2004United States123 Dak.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

BLADE 3 Trinity türkçe dublaj ve altyazılı izle Blade (Wesley Snipes) serinin üçüncü filmi Blade: Trinity’de geceleri vampirlerle savaşıp dünyanın onların eline geçmesini önlerken, artık gündüzleri de vampirler tarafından yürütülen bir karalama kampanyası sonucunda FBI ile savaşmak zorundadır. FBI’ın arananlar listesine giren Blade daha önce hiç haberinin bile olmadığı bir vampir avcısı grubu ile tanışacaktır.

BLADE 3 Trinity full hd filmi izle Serinin üçüncü filminin yönetmen koltuğunda daha önce Kara Şövalye, Batman Begins ve Batman Vs Superman: Adaletin Şafağı filmlerinin senaryosu ile tanınan senarist David S. Goyer oturmakta. Filmin senaryosunu ise Marv Wolfman ve Gene Colan’ın karakterlerinden esinlenerek David S. Goyer kaleme almıştır.

BLADE 3 Trinity tek parça izle Dracula’nın uyanmasının üzerinden altı ay geçmiştir. Sayısız vampir ve 1182 insan benzeri varlık öldürmüş olan Blade masum bir insan da öldürmüştür. Kalbinden gümüş bir okla masum insanı vuran Blade onun küle dönmediğini görünce durumu anlar. Onu yakalatmak için düzenlenmiş bir tuzağın içine düşmüştür. FBI ajanı Ray Cumberland (James Remar) ve Wilson Hale ( Michael Anthony Rawlins) Blade’in o insanı öldürürken çekilmiş videosundan yola çıkarak onun kimliğini tespit etmiştir. Videoyu ise kimin çektiği bilinmemektedir.

BLADE 3 Trinity 4k ve 1080p izle Blade tuzağa düşüp masum bir insanı öldürdüğü sırada onu bilinmeyen bir kişi kayda almaktadır. Bu videoyu çeken Danic Talos’dur (ParketP osey) . Danica, Dracula’yı ikinci filmde uyandıran dört vampirden birisidir. Kimliği açığa çıktıktan sonra kolayca FBI tarafından yaşadığı ve araştırmalarını yaptığı yeri belirlenen Blade ve Whistler (Kris Kristofferson) laboratuvarlarında köşeye sıkışırlar. Whistler Blade’e kaçmasını söyler ve kendisi ile beraber her şeylerini havaya uçurur. Whistler’ın ölümünden dolayı yıkılan Blade ise yakayı ele verir. FBI’ın ajanlarının arasında birkaç vampir ve insan benzeri varlık olduğunu gördüğünde ise hiç şaşırmamıştır.  Binlerce vampirin katili olan Blade bu kana susamış vampirlerin arasında kalmıştır.

Sorgusu sırasında Doktor Edgar Vance tarafından psikopat teşhisi koyulan Blade’ in başka bir yere nakledilmesine karar verilir. Blade’i kimin götüreceği tartışılırken onu bayıltıcı iğnelerle vururlar.  Neredeyse bayılmak üzere olan Blade, Vance’in vampirler için çalıştığını fark eder. Onu zayıflatıp nakil edildiği sırada öldürmeye çalışacaklardır. Bu sırada DanicaTalos ve onun vampir kardeşi Asher (Callum KeithRennie) ve birkaç vampir nakil ekibi kılığında içeri girdiğinde Blade planlarının ne olduğundan emin olur.

BLADE 3 Trinity izle
BLADE 3 Trinity izle
BLADE 3 Trinity izle
BLADE 3 Trinity izle
BLADE 3 Trinity izle
Orijinal İsmi Blade: Trinity
IMDb Rating 5.8 176,518 oy
TMDb Puanı 5.9 3,197 oy

Yönetmen

Oyuncular

Wesley Snipes isEric Brooks / Blade
Eric Brooks / Blade
Jessica Biel isAbigail Whistler
Abigail Whistler
Ryan Reynolds isHannibal King
Hannibal King
Kris Kristofferson isAbraham Whistler
Abraham Whistler
Dominic Purcell isDracula / Drake
Dracula / Drake
Parker Posey isDanica Talos
Danica Talos
Natasha Lyonne isSommerfield
Sommerfield
James Remar isRay Cumberland
Ray Cumberland
John Michael Higgins isDr. Edgar Vance
Dr. Edgar Vance

Similar titles

G Storm (2021) izle
Babamın Ejderhası Netflix Filmi izle
Fatman izle
Yeşil Şövalye izle 2021
Keşif izle yerli film
Ölüm Takımı izle
Kan Kokusu – Shark Bait izle
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) izle
Tatlı Kız – Sweet Girl izle 2021
Thunderbolts
Artemis Fowl izle
Jurassic World 2 Yıkılmış Krallık izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published