What's happening?

Video Kaynakları 748 Görüntülenme Report Error

  • Pala Filmhotstream.club
Hatched izle Macera Filmi

Hatched izle Macera Filmi

Jul. 06, 2021United Kingdom85 Dak.N/A
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Hatched izleme türkçe dublaj Hatched tek parça 1080p izle Macera Film konusu: Doktor olan Simon ölen oğlunu geri getirmek için yaptığı deneyler sonucu büyük bir dinozor ortaya çıkarır. Hem oğlunu dünyaya geri getiren hem de koca bir dinozor yaratan Doktor Simon, bunun çok iyi bir şey olduğunu düşünür ve karısı ile bu durumu paylaşır. İlk başlarda her şey çok iyi gider ve bu durumdan çok mutlu olurlar. Doktor Simon bu durumun ailesi ve diğer insanlar tarafından bilinmesini istemediği için karısı ve oğlu Mark’la birlikte kimsenin bilmediği dağ evinde yaşarlar ve Simon ailesiyle arasına mesafe koyar.

Hatched Filmi Full HD izle

Doktor Simon, aylar geçtikçe beslediği dinozorun çok çabuk büyüdüğünü ve agresif olmaya başladığını fark eder. Bu durum karşısında onun ayağını bağlar eve karısı ve oğluna oraya asla girmemelerini söyler. Birkaç gün sonra Mark’ı evde bulamayan annesi onu aramak için dışarı çıkar ve dinozorun olduğu ahıra girer. Dinozor ayağındaki kelepçeden kurtulmuştur ve tam kaçacakken onu yakalar. Bu durumu odasından gören Mark, hemen babasına haber verir ve Doktor Simon ahıra doğru gider. Karısının öldüğünü gören Doktor Simon hemen oğlunun yanına gider ve beraber arabaya doğru giderken bir anda gelen dinozor Doktor Simonu da öldürür. Mark kaçmayı başarır ve eve doğru gider.

Bu olaylardan sonra şehirde yaşayan ailesi, annesi, babası ve kız kardeşleri onu ziyaret etmek için çiftliğe giderler. Evde ki sessizlik ve kanlar onları dehşete düşürür. Eve giren aile Mark’ı karşılarında görünce yaşadığına inanamazlar. Bu durumu anlayamayan aile, araştırmak için Doktor Simon’un çalışma odasındaki bilgisayarından öğrenmeye çalışırlar. Bilgisayarın yanında duran günlüğü gösteren Mark, babasının her şeyi onun içine yazdığını söyler. Günlükte yazan şeyler onları şaşkınlığa uğratır ve onların zorlu mücadeleleri başlar. Bu durumdan nasıl kurtulacaklardır ve hayatta kalmayı bir şekilde başarabilecekler midir?

Pala Film iyi seyirler diler.

Hatched izle Macera Filmi
Orijinal İsmi Hatched
IMDb Rating 5.5 320 oy

Yönetmen

Scott Jeffrey
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Hashtag izle 2020
Nefesini Tut 1 (2016) Korku Filmi izle
Supercool izle
Da 5 Bloods izle 2020
Midnight in the Switchgrass izle
Salgın izle
Amerikan Gecesi 2021 izle
Ben ve Jody izle
Rubikon izle
Malazgirt 1071 izle 2020
A Day to Die izle
Telefon Netflix Filmi izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published