What's happening?

Video Kaynakları 471 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Pala Filmhotstream.club
Hızlı ve Öfkeli 6 izle

Hızlı ve Öfkeli 6 izle

Tüm yollar buraya çıkarMay. 21, 2013United States130 Dak.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Hızlı ve Öfkeli 6 türkçe dublaj ve altyazılı izle Fast and Furious 6, herkesin izlemese bile en az bir kere de olsa adını duyduğu Hızlı ve Öfkeli film serisinin 6. filmi. Yönetmenliğini serinin önceki filmlerinden de adını bildiğimiz Justin Lin yapmakta. Yazarlık koltuğunda ise Chris Morgan otururken, karakter yazarlığı tarafına baktığımızda Gary Scott Thompson ismi karşımıza çıkıyor. 

Hızlı ve Öfkeli 6 tek parça izle Orjinal serinin oyuncu kadrosunda bu filmde de çok değişikliğe gidilmediği görülüyor. Önceki filmlerde yaşanan olaylar ve aralarında geçen hikayeden ötürü Brian O’Conner karakteri ile yakın arkadaş haline gelen Dominic Toretto karakterini Vin Diesel oynuyor. Brian O’Conner ise hepimizin bildiği Paul Walker tarafından oynanıyor. Seriye ilk defa bu filmi ile katılan “Skycraper” ve “Rampage” adındaki yeni filmleriyle tanıdığımız ünlü yıldız oyuncu Dwayne Johnson ise serinin sonraki filmlerinde de kendisini başrol olarak çok kez göreceğimiz Hobbs karakterini oynamakta. Mia ve Roman karakterlerini ise Jordana Brewster ve Tyrese Gibson oynamakta. Michelle Rodriguez ise bu filmde Letty olarak ekranda kendini gösteriyor.

Hızlı ve Öfkeli 6 full hd filmi izle 160 Milyon dolarlık üretim bütçesi ile bu filmde de önceki filmlerinin üretim bütçesini geçiyor. Sadece Kuzey Amerika’da 239 milyon dolarlık gelir elde eden film, diğer bölgelerde ise 550 milyon dolarlık bir sayıya ulaşmakta. Bununla beraber, dünya çapında toplamda 789 milyon dolarlık bir hasılata erişmeyi başarıyor

Hızlı ve Öfkeli 6 4k ve 1080p izle Dominic Toretto ve Brian O’Conner’ın, Rio’ da yaptıkları soygun onları ve ekibini çok zengin ettiğinden ötürü, dünyanın dört bir yanına dağılmış durumdalardır. Her ne kadar çok zengin bir durumda olsalar da gene de kaçak olarak yaşamaları ve ailelerine geri dönmemeleri gerekmektedir. Bu sırada Ajan Hobbs (Dwayne Johnson) ise Dominic Toretto ve Brian O’Conner’ın yardımına ihtiyaç duymaktadır. Paralı ve donanımlı olan güçlü askerlerden oluşan bir ekibi alt etmek amacıyla Dominic ve Brian’dan ekibi tekrar toplamasını rica eder. Dominic Toretto, ölmüş olduğu sanılan kız arkadaşı Letty (Michelle Rodriguez) ile beklenmedik bir şekilde yüz yüze geldiğinde ise şaşırır. Bir kez daha beraber aksiyona girecek olan ekibin bu sefer uğraşması gereken düşman hepsinden daha tehlikeli haldedir.

Hızlı ve Öfkeli 6 izle
Hızlı ve Öfkeli 6 izle
Hızlı ve Öfkeli 6 izle
Hızlı ve Öfkeli 6 izle
Hızlı ve Öfkeli 6 izle
Hızlı ve Öfkeli 6 izle
Hızlı ve Öfkeli 6 izle
Orijinal İsmi Fast & Furious 6
IMDb Rating 7 391,420 oy
TMDb Puanı 6.8 9,344 oy

Yönetmen

Justin Lin
Yönetmen

Oyuncular

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Paul Walker isBrian O'Conner
Brian O'Conner
Dwayne Johnson isLuke Hobbs
Luke Hobbs
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Michelle Rodriguez isLeticia 'Letty' Ortiz
Leticia 'Letty' Ortiz
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Gal Gadot isGisele Yashar
Gisele Yashar
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Luke Evans isOwen Shaw
Owen Shaw

Similar titles

SIFIR BİR izle
Cryo izle – bilimkurgu
The Devil All the Time izle
45-25 #KusursuzCinayet izle
The 2nd izle
Underwater – Derin Sular izle
The Good Nurse Netflix Filmi izle
Project X-Traction izle 2021
Blacklight izle
Napoli’nin Sırrı izle
Sinful izle – 2020
Hashtag izle 2020

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published