What's happening?

Video Kaynakları 110 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Film izlehotstream.club
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj

Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj

İzle ve gör, bir gün senin dünyanın bir parçası olacağım!May. 18, 2023United States135 Dak.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Küçük Deniz Kızı izle Türkçe dublaj tek parça 4k izle Pala Film Full HD 2023 Netflix Yüksek kalitede 1080p keyfinde izle altyazılı 720p Sinema Filmi seyret

“Küçük Deniz Kızı,” masalsı ve büyülü bir dünyaya davet eden, unutulmaz bir Disney animasyon filmidir. Hikaye, deniz altı krallığında yaşayan ve insan olup Prens Eric ile evlenmek isteyen genç deniz kızı Ariel’in serüvenini anlatır. Ariel’in hayallerini gerçekleştirebilmek için başvurduğu tehlikeli bir anlaşma, onun hayatını sonsuza dek değiştirir.

Hikaye, güzellik ve müziğin deniz altı dünyasının hakim olduğu Atlantica Krallığı’nda başlar. Ariel, Kral Triton’un en küçük kızıdır ve sevimli dostları, yani yabancı nesnelerin arasında yaşayan ve insan dünyasına olan büyük ilgisi nedeniyle sık sık anlaşmazlık yaşadığı Sebastian adlı krabası vardır. Ariel’in odası, insan dünyasından topladığı çeşitli nesnelerle doludur, çünkü o, insanların dünyasına olan merakı ve ilgisi onu büyülü kılar.

Bir gün, Ariel ve dostları, deniz yüzeyindeki bir geminin enkazını keşfederler. Ariel, geminin içinde bulduğu insan prens Eric’i görür ve anında ona aşık olur. Ancak Eric, bilincini kaybettiği için Ariel’in onun kurtuluşuna yardım ettiğini fark etmez. Ariel, onunla tekrar görüşmeyi ve insan olmayı hayal eder.

Ariel’in bu hayali, kötü kalpli denizaltı büyücüsü Ursula’nın dikkatini çeker. Ursula, Ariel’e insan olma şansını vermek için bir anlaşma önerir, ancak bu anlaşma tehlikelidir. Ariel, deniz altı dünyasındaki sesini ve yeteneklerini kaybeder, ancak insan dünyasında üç gün boyunca Eric’i kendisine aşık etme fırsatı bulur. Eğer bu süre zarfında Eric, Ariel’i öpmezse, Ariel sonsuza dek Ursula’nın kölesi olacaktır.

Ariel, bu tehlikeli anlaşmayı kabul eder ve insan dünyasına gider. Ancak insan dünyasında, Eric’i kendisine aşık etme görevi beklediğinden daha zor ve karmaşıktır. Ariel, Eric’e yakın olmak ve onun gönlünü kazanmak için mücadele eder, ancak Ursula’nın oyunları ve entrikaları işleri zorlaştırır.

Hikaye boyunca Ariel, insan dünyasının güzelliklerini ve zorluklarını keşfeder. Aynı zamanda, insanların denizaltı dünyasına olan etkilerini de gözlemler. Ariel, insanlarla ilgili yanlış anlamaları düzeltirken, insanların da denizaltı dünyasına olan etkisini anlamaya başlar.

“Küçük Deniz Kızı,” aşk, fedakarlık, aidiyet ve kendini bulma temalarını işler. Ariel, kendi özgürlüğünü ve hayalini gerçekleştirmek için büyük riskler alır. Hikaye, ailesine ve arkadaşlarına olan bağlılığına ve kendi özgürlüğünü bulma yolculuğuna odaklanır.

Film, müziğiyle de ünlüdür. Alan Menken tarafından bestelenen unutulmaz şarkılarıyla “Küçük Deniz Kızı,” izleyicileri büyüler. Özellikle “Part of Your World,” “Under the Sea,” ve “Kiss the Girl” gibi şarkılar, filmdeki duygusal derinliği ve karakter gelişimini güçlendirir.

Sonuç olarak, “Küçük Deniz Kızı,” büyülü bir dünyaya davet eden ve izleyicileri unutulmaz bir serüvene taşıyan eşsiz bir Disney animasyon filmidir. Ariel’in insan olma hayali, aşkı ve fedakarlığı işleyen bu hikaye, izleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkarır. Aynı zamanda, film deniz altı dünyasının güzelliklerini ve insan dünyasının karmaşıklığını keşfetmeye davet eder. Müziği ve karakterleriyle “Küçük Deniz Kızı,” Disney klasiği olarak kalır ve izleyicileri her zaman büyüler.

Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Küçük Deniz Kızı Türkçe Dublaj
Orijinal İsmi The Little Mermaid
IMDb Rating 7.2 140,834 oy
TMDb Puanı 6.506 2,298 oy

Yönetmen

Adam Kirley
Yönetmen

Oyuncular

Jonah Hauer-King isPrince Eric
Prince Eric
Daveed Diggs isSebastian (voice)
Sebastian (voice)
Awkwafina isScuttle (voice)
Scuttle (voice)
Jacob Tremblay isFlounder (voice)
Flounder (voice)
Noma Dumezweni isQueen Selina
Queen Selina
Javier Bardem isKing Triton
King Triton
Art Malik isSir Grimsby
Sir Grimsby

Similar titles

Kara Panter 2: Sonsuza Kadar Wakanda izle Black Panther: Wakanda Forever
Yeni Nesil 2 – Descendants 2 izle
Canavarlar Ligi (Rumble) izle
Indiana Jones ve Kader Kadranı Türkçe Dublaj
HollyBlood izle
Ali Baba ve 7 Cüceler izle
Kirpi Sonic 2 (2022) izle
The Christmas Chronicles 2 izle
Sürprizli Gece – The Sleepover izle
Jurassic Park 3 izle
Aslan Hürkuş Kayıp Elmas izle
Mavi Mucize izle – Blue Miracle Netflix

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published