What's happening?

Video Kaynakları 379 Görüntülenme Report Error

  • Pala Filmhotstream.club
Revealer izle

Revealer izle

Jun. 23, 202286 Dak.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Revealer izle türkçe dublaj filmi full hd izle 29 Nisan 2022 tarihinde vizyona giren Revealer filmi IMDB listelerinde 4.5 değerinde puanı ile yer almıştır. 1 saat 26 dakika uzunluğundaki film İngilizce dili ile karşımıza çıkmaktadır. Türkçe dublaj seçeneği ile ekranlarınızda 4k film formatıyla da yerini almaktadır.  Revealer ile birlikte 1987 yılına gidiyoruz. Yer ise Chicago’dur.

Revealer türkçe dublaj filmi full izle

Filmde birbirlerinin hayatları ile ilgili hiç bağlantısı olmayan iki kişisin yollarının kesişmesi ile birlikte yaşanan olayları anlatıyor. Angie huysuz bir kızdır. Genelde hayatında olan şeyler için öyle kolay kolay mutlu olmuyordur. Angie’nin herkesin yaptığı gibi normal bir mesleği yoktur. Revealers isimli bir yerde çalışıyordur. Sally Mewbourne kendi normal işinin dışında ise dini protestocular liginde liderlik yapan birisidir. Bu iki farklı hayatlara sahip olan kişiler hiç beklemedikleri bir anda rekabete girerler.

Revealer filmi full hd izle

Bir gün dünyada tuhaf şeyler olmaya başlar. Büyük bir karmaşa vurur dünyayı. İnsanlar bir anda vahşi tavırlarda bulunmaya başlarlar. Revealers’ın sahibi Ray’de bunun üzerine mağazasını korumaya almaya çalışır. Tabii bu öyle kolay olmayacaktır. Mağazasını korumaya çalışırken kendisini bir anda beklemediği bir durumun içinde bulur. Angie ise hiç beklemediği bir anda korkunç bir görüntü ile karşılaşır. Angie odaların birisinde mahsur kalır. Bu sırada Angie hiç hoş olmayan bir şekilde Ray’in öldürülmesine şahit olur. Bu durum Angie için korkunç bir olaydır. Angie neler olduğu idrak edemez. Genç kız hayatta kalmak istiyordur. Ama bu öyle kolay olmayacaktır. Angie şimdi elinden geleni yapmayı hazırdır. Hayatta kalabilmek için büyük bir mücadele onu bekliyordur. Peki Revealers’da bir anda işler neden çığırından çıkmıştır? Neler olduğunu Angie çözebilecek mi?

Revealer izle
Revealer izle
Orijinal İsmi Revealer
TMDb Puanı 5.25 6 oy

Yönetmen

Luke Boyce
Yönetmen

Oyuncular

Caito Aase isAngie Pitarelli
Angie Pitarelli
Shaina Schrooten isSally Mewbourne
Sally Mewbourne
Phil Bogdan isAsmodeus
Asmodeus
Buzz Leer isWallace
Wallace

Similar titles

Werewolf by Night (Disney) izle
Torn Hearts 2022 filmi izle
Books of Blood izle – 2020
Werewolves Within izle
Playhouse izle – 2021
Bridge Hollow Laneti (Netflix) 2022 izle
Kadaver izle – 2020
The Babysitter: Killer Queen izle
Dabbe 6 izle
Şeker Adamın Laneti izle
The Exorcism of God izle
Hashtag izle 2020

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published