What's happening?

Video Kaynakları 361 Görüntülenme Report Error

  • Pala Filmhotstream.club
Rucker izle

Rucker izle

Jan. 04, 2022United States96 Dak.N/A
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Rucker izle türkçe dublaj ve altyazılı Rucker filmi full hd izle 4k bir kamyoncu olan ve adı mesleği kafiyeli olması ile (Rucker-Trucker) çoklarının tanıdığı Leif Rucker (Bobby C. King) uzun yıllardır kamyon şoförlüğü yapan yaşını almış sıradan bir adamdır. Ailesinden kopuk sürekli yollarda geçen hayatı onu yıllar içinde yıpratmış ve değiştirmiş olsa ki yolda olmadığı ya da yük indirip, boşaltmadığı zamanlarda örgü örerek ve akranı olan erkekler arasında hiç popüler olmayan aktiviteleri ile oldukça sıra dışı biri haline gelmiştir. Canından çok sevdiği karısı ve kızından ayrı bir hayat yaşamak zorunda kalan Rucker’i yıllar sonra sadece mektuplarını okuyabildiği kızı Maggie (Cheyenne Lee) ziyaret eder ve onu belgeselinde oynatır.

Rucker filmi türkçe altyazılı full izle

Filmin açılış sahnelerinde konuya direk müdahil olduğumuz belgeselin konusu da kamyoncular ve onların yaşadığı zorluklar ile ilgili. Fakat bu belgesel Rucker’in şizofreni derecesinde saplantılı olduğu karısı için gittiği  her kamyon durağında ve lokantada karısının adında olan kadınları birer birer avlaması üzerine bambaşka bir hale gelir. Kızından da bu konuda destek gören Rucker bir seri katil olmuştur. Fakat tek amaçladığı şey her öldürdüğü kadın için bir çizgi çektiği haritasında karısının yüzünün portresini oluşturmaktır. Bu yüzden onlarca, yüzlerce cinayet Rucker’in kamyonun arkasında işlenir.

Maggie bunları kameraya çeker ve şehir mezarlığında herhangi bir mezar kazılarak ceset saklanır. Bütün bu çılgınlıkların nedeni psikolojisi eşi Darlene yüzünden bozulduğunu ve şiddetli geçimsizlik kurbanı olduğunu söyleyen hasta bir adamın davranışlarıdır. Fakat Darlene, kanser olan ve acılarına son vermesi için kendisini öldürmeye ikna ettiği ve bunu da kameraya çektirip babasına izletmesini söyleyen kızına hayatının kötülüğünü yapmıştır. Maggie ve babası Rucker birer birer Amerikan otoyollarında avlanmaktadır. Peki, sizce Rucker başyapıtını tamamlayıp karısı ve kızı ile ilgili gerçekleri öğrenebilecek midir?

Rucker izle
Rucker izle
Orijinal İsmi Rucker
IMDb Rating 2.9 330 oy
TMDb Puanı 2.5 2 oy

Yönetmen

Amy Hesketh
Yönetmen

Oyuncular

Bobby C. King isLeif Rucker
Leif Rucker
Cheyenna Lee isMaggie Goodnow
Maggie Goodnow
Jessica Cameron isDarlene #48
Darlene #48
Jennifer True isDarlene #47
Darlene #47
Vicki Shamp isReal Darlene
Real Darlene
Leona Britt isDarlene #1
Darlene #1
Corey Taylor isTaco Tuesday
Taco Tuesday

Similar titles

Hunt 2022 Kore izle
Taciz – Disclosure
Ava izle
Yetişkinler İçin Aşk Netflix Filmi izle
Yaşlılar Netflix Filmi izle
Hashtag izle 2020
Incantation izle
A Banquet korku filmi izle
Row 19 izle korku
The 355 izle
Let Us In izle 2021 Korku Filmi
Black Beach izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published