What's happening?

Video Kaynakları 457 Görüntülenme Report Error

  • Pala Filmhotstream.club
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle

Meg: Derinlerdeki Dehşet izle

Aug. 09, 2018United States113 Dak.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Meg: Derinlerdeki Dehşet izle Meg: Derinlerdeki Dehşet türkçe dublaj full hd izle Meg: Derinlerdeki Dehşet 4k izle tek parça 1080p seyret jet film tadında

Kurtarma dalgıcı Jonas Taylor, gövdeye kimliği belirsiz bir yaratık tarafından çarpıldığını görünce hasarlı bir nükleer denizaltının mürettebatını kurtarmaya çalışır. Mürettebatından ikisi hasarlı denizaltıda mahsur kaldı, ancak Taylor kaçmak zorunda kaldı, kurtarmaya çalışmanın zaten kurtardığı herkesin ölümüyle sonuçlanacağını fark etti.

Hikayeye ilişkin açıklaması, Taylor’ın uyarılmış baskı psikozu nedeniyle sarhoş ve korkak olduğuna inanan, hayatta kalan diğer Dr. Heller tarafından reddedildi . Beş yıl sonra, milyarder Jack Morris, eski finansçıların Mana One adlı sualtı araştırma tesisinde Dr. Minway Zhang ile tanışır. Zhang ve oşinograf kızı Suyin, Mariana Çukuru’nun bir termoklin tarafından gizlenmiş en derin bölümünün ne olabileceğini keşfetme görevine nezaret ediyor.hidrojen sülfür.

Meg Derinlerdeki Dehşet filmi türkçe dublaj full izle

Denizaltı görevi, Taylor’ın eski karısı Lori, bilim adamları Toshi ve “The Wall” tarafından yönetiliyor. Termoklinin altında daha önce hiç görülmemiş bir flora ve fauna bolluğu keşfederler, ancak büyük, tanımlanamayan bir yaratığın saldırısı, denizaltının Mana One ile temasını kaybetmesine neden olur.

Taylor’ın eski bir arkadaşı olan Mana One operasyon müdürü James “Mac” Mackreides, Taylor’ı kurtarma girişiminde bulunmak için göndermeyi önerir. Şimdi Mana One ekibinin bir üyesi olan Heller’in itirazlarına rağmen, Zhang ve Mac, Taylor’ı işe almak için Tayland’a gider. Başlangıçta şüphecidir, ancak Lori, ekibi ve Mana One arasındaki diyaloğu içeren bir kaset kaydını dinledikten sonra yumuşar. Suyin onların yokluğunda kurtarmaya çalışır ama dev bir kalamar tarafından saldırıya uğrar.

Kalamar, denizaltısını ezemeden önce, devasa bir köpekbalığı tarafından öldürülür. Yardım etmeyi kabul eden Taylor, termokline girer ve batık denizaltıya ulaşır. Köpekbalığı geri dönüp tahliye tamamlanmadan denizaltıya saldırdığında, Toshi diğerlerinin kaçmasına yardım etmek için kendini feda eder. Mana One’a dönen ekip, dev köpekbalığının bir megalodon olduğunu keşfeder. veya “meg.” Suyin’in kızı Meiying, bu sorunu nasıl çözeceğini tartışırken köpekbalığının karakola geldiğine tanık olur.

Mürettebat, meg’in termoklinde neden oldukları geçici bir mola boyunca onları takip ettiğini fark eder ve zehirle öldürmeden önce dışarı çıkıp meg’i takip etmeye karar verir. Meg, yakındaki üç gemiyi yok ettikten sonra, Taylor, meg’i bir izci ile vurmak için suya girer ve ardından ekip, Meg’i zehirle vurabilmesi için Suyin’i köpekbalığı geçirmez bir tanka koyar. Ancak, köpekbalığı kafese saldırdığında ve Suyin’in maskesini kırarak oksijen kaybetmesine neden olduğunda görev ters gider. Meg geri dönerken Taylor onu dışarı çıkarır, ancak kafesin hattına takılır ve zehirden ölür. Zafer anlarında, çok daha büyük ikinci bir meg ortaya çıkar, Duvar’ı ve ölü meg’i yiyip bitirir ve Zhang’ı ciddi şekilde yaralar. ve mürettebatın gemisini yok etmek.

Heller, mürettebat üyesi Jaxx’i kurtarmak için kendini feda eder. Mac, yüzen bir cankurtaran botuna doğru yüzer, böylece o ve mürettebat Mana One’da yeniden gruplanabilir, ancak Zhang yolda ölür. Köpekbalığı onları kovalar, ancak Morris’in çağırdığı bir helikopter tarafından caydırılır.

Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Meg: Derinlerdeki Dehşet izle
Orijinal İsmi The Meg
IMDb Rating 5.6 168,812 oy
TMDb Puanı 6.2 5,923 oy

Similar titles

One Night in Bangkok izle
Jiu Jitsu izle
Buluttaki Gölge – Shadow in the Cloud izle
Fistful of Vengeance izle
Başlangıç Ye’Cüc Me’Cüc izle
Silverton Kuşatması izle
BloodShot Durdurulamaz Güç izle
Kaza Adamı (2018) izle
White Elephant (2022) izle
My Spy izle
Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse izle
Welcome to Sudden Death izle – Altyazılı

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published