What's happening?

Video Kaynakları 448 Görüntülenme Report Error

  • Pala Filmhotstream.club
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle

May. 23, 1997United States129 Dak.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle Serisinin ikinci filmi olan Kayıp Dünya: Jurassic Park’ın yönetmen koltuğunda tekrar Steven Spielberg otumaktadır. Michael Crichton’un romanından esinlenilmiş senaryo David Koepp tarafından kaleme alınmıştır. Film en iyi görsel efekt dalında Oscar’a aday olmuştur.

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya türkçe dublaj ve altyazılı izle Film, “Jurassic Park” filminin geçtiği Isla Nublar civarında bulunan Isla Sorna adasında (kod adı “B Bölgesi”) meydana gelen bir olayla açılıyor.

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya filmi full hd izle Bir İngiliz çift dinlenmek için sahile gelmiştir ve kızları kendi başına çevrede gezinmektedir. Kısa süre sonra, yüksek sesle çığlık attığını duyduktan sonra ailesi korkuya kapılır, kız kendisine saldıran bir Compsognathusya da “Compies” grubuyla karşılaşır.

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya tek parça izle Film daha sonra InGen’in “eski” başkanı John Hammond Malikanesi’ne çağrılan Ian Malcolm’a geçer. Malcolm, ilk filmde Isla Nublar’da karşılaştığı Hammond’un torunları Lex ve Tim ile orada buluşur. Malcolm ayrıca, InGen’in yeni CEO’su olarak koltuğu devralan Hammond’un yeğeni Peter Ludlow ile tanışır. Malcolm, gerçekte olanları örtbas ettiği için Ludlow’u azarlarken, her ikisi de Jurassic Park’taki olayların ardından alay konusu olmuştur ve Ludlow, Malcolm’un halka açık hikâyeler anlattığını iddia etmektedir. Malcolm bunu inkâr etmektedir, ancak ifşa ettiği gizli bilgiler için ödeme alamamıştır.

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya 4k izle Malcolm’un artık yatağa bağımlı olan Hammond’u ziyaret etmesine izin verilir. Malcolm kısa süre sonra Hammond kendisine B Bölgesi’nden bahsettiğinde şok olur. Isla Nublar, Jurassic Park’ın yeriydi, ancak B Bölgesi, hayvanların başlangıçta yaratıldığı ve yetiştirildiği yerdi. Bununla birlikte, Clarissa Kasırgasının ardından, B Bölgesi boşaltıldı ve hayvanlar, insan müdahalesi olmayan bir ortamda yaşayarak, serbestçe dolaşmaya bırakıldı. Bu, Malcolm’u, tıbbi araçlarla sağlanması gereken bir tedavinin eksikliği ile yetiştirildikleri için dinozorların ölmüş olması gerektiğini varsaydığı için şok eder. Hammond, neden hala hayatta olduklarına dair hiçbir fikrinin olmadığını açıklar ve Malcolm’u, bu konuda çalışmalar yapmak üzere bir araştırma ekibinin işe alındığını açıkladığında bir kez daha şok eder ve bu onu, Hammond’u ekibin 4. üyesi olmasını istediği Malcolm’a tekrar getirir.

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya 1080p jet film izle Hammond daha sonra Jurassic Park’taki olaylardan sonra InGen’in bir süredir iflasının eşiğinde olduğunu ve Kurul’un, B Bölgesi’ndeki kalan dinozorları kâr amacıyla kullanmak istediğini açıklar. Hammond, İngiliz Ailesi’ne olan olaya kadar onları bunu yapmaktan alıkoyabildi. Bundan sonra, InGen’in kontrolü Hammond’dan alındı ??ve araştırma ekibi için yaptığı planların, yeğeni Peter’ın planladığı şey için olası bir caydırıcı olarak görüldüğünü açıkladı.

Malcolm elbette Hammond’un teklifini reddeder ve araştırma ekibinin adaya ayak basmamasını sağlamayı planlar. Ancak, kısa süre sonra eski kız arkadaşı Sarah Harding’in (Julianne Moore) 3 gün içinde onunla buluşacak diğer üyelerle birlikte geldiğini fark eder. Malcolm daha sonra Sarah’ı, B Bölgesi’nden kurtarmayı planlar.

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya – The Lost World: Jurassic Park Malcolm’un bir sonraki durağı, keşif için araç ve ekipman hazırlayan Eddie Carr’a (Richard Schiff) ait bir garaj olur. Malcolm, Hammond’un keşif gezisi için video ve fotoğraf çekmeyi planlayan Nick Van Owen (Vince Vaughan) ile de tanışır. Malcolm’a kısa süre sonra kızı Kelly (Vanessa Lee Chester) katılır. Kelly keşif gezisine katılmak istemektedir, ancak Malcolm gidemeyeceğini açıklar.

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle
Orijinal İsmi The Lost World: Jurassic Park
IMDb Rating 6.5 413,102 oy
TMDb Puanı 6.5 6,982 oy

Yönetmen

Oyuncular

Jeff Goldblum isIan Malcolm
Ian Malcolm
Julianne Moore isSarah Harding
Sarah Harding
Pete Postlethwaite isRoland Tembo
Roland Tembo
Arliss Howard isPeter Ludlow
Peter Ludlow
Vince Vaughn isNick Van Owen
Nick Van Owen
Vanessa Lee Chester isKelly Curtis Malcolm
Kelly Curtis Malcolm
Peter Stormare isDieter Stark
Dieter Stark
Harvey Jason isAjay Sidhu
Ajay Sidhu
Richard Schiff isEddie Carr
Eddie Carr

Similar titles

Anka izle – sansürsüz
The Immortal izle 2019 Aksiyon
Bird Box Netflix Filmi izle
Kara Panter 2: Sonsuza Kadar Wakanda izle Black Panther: Wakanda Forever
Yarının Savaşı izle
John Wick 3: Parabellum izle
Walkaway Joe izle
4 Tetikçi
Benim Adım İntikam Netflix Filmi izle
The Northman (Kuzeyli) izle
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı izle
Transformers 7 Canavarların Yükselişi izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published